SimpleAds (2.0.11) - en to nl translation catalogue (71 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Previous
nl: Vorige

en: Next
nl: Volgende

en: value
nl: waarde

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Groups
nl: Groepen

en: Group
nl: Groep

en: List
nl: Lijst

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Description
nl: Beschrijving

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Edit
nl: Bewerken

en: Date
nl: Datum

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Image
nl: Afbeelding

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: Default
nl: Standaard

en: Insert
nl: Invoegen

en: Update
nl: Bijwerken

en: View
nl: Weergeven

en: Display
nl: Weergeven

en: Timestamp
nl: Tijdstip

en: Statistics
nl: Statistieken

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Active
nl: Actief

en: Date format
nl: Datumnotatie

en: Group ID
nl: Groep-ID

en: Authored by
nl: Geschreven door

en: Start Date
nl: Begindatum

en: Campaign ID
nl: campagne-ID

en: End Date
nl: Einddatum

en: Desc
nl: Aflopend

en: Inactive
nl: Inactief

en: Group name
nl: Groepsnaam

en: General
nl: Algemeen

en: Advertisement
nl: Advertentie

en: Table
nl: Tabel

en: Loop
nl: Lus

en: Clicks
nl: Klikken

en: IP Address
nl: IP-adres

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Delay
nl: Vertraging

en: Today
nl: Vandaag

en: Days
nl: Dagen

en: Reference
nl: Referentie

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Charts
nl: Grafieken

en: Apply
nl: Toepassen

en: Add Group
nl: Groep toevoegen

en: Group description
nl: Groepsbeschrijving

en: Values
nl: Waarden

en: Campaigns
nl: Campagnes

en: Campaign
nl: Campagne

en: Impressions
nl: Vertoningen

en: Dates
nl: Datums

en: Last Week
nl: Vorige week

en: - N/A -
nl: - nvt -

en: Click
nl: Klik

en: exposed
nl: zichtbaar gemaakt

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Export as CSV
nl: Exporteren als CSV

en: Asc
nl: Oplopend

en: Advertisements
nl: Advertenties

en: Advertisement Campaign
nl: Advertentiecampagne

en: grouped
nl: gegroepeerd

en: The time that the entity was created.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit is aangemaakt.

en: The time that the entity was last edited.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit voor het laatst is bewerkt.
