SimpleAds (2.0.11) - en to sk translation catalogue (54 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Previous
sk: Predchádzajúce

en: Next
sk: Ďalej

en: value
sk: hodnota

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Groups
sk: Skupiny

en: Group
sk: Skupina

en: Type
sk: Typ

en: List
sk: Zoznam

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Description
sk: Popis

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Edit
sk: Upraviť

en: Date
sk: Dátum

en: Image
sk: Obrázok

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Default
sk: Predvolené

en: Insert
sk: Vložiť

en: Update
sk: Aktualizovať

en: View
sk: Zobraziť

en: Display
sk: Zobraziť

en: Timestamp
sk: Časová známka

en: Statistics
sk: Štatistiky

en: Created
sk: Vytvorené

en: Node
sk: Uzol

en: Active
sk: Aktívny

en: Date format
sk: Formát dátumu

en: Authored by
sk: Autor

en: Start Date
sk: Dátum začatia

en: End Date
sk: Dátum ukončenia

en: Desc
sk: Zostupne

en: Inactive
sk: Neaktívne

en: Group name
sk: Názov skupiny

en: General
sk: Všeobecné

en: Table
sk: Tabuľka

en: Clicks
sk: Kliknutia

en: IP Address
sk: IP adresa

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Today
sk: Dnes

en: Days
sk: Dni

en: Reference
sk: Referencia

en: Changed
sk: Zmenené

en: Apply
sk: Použiť

en: Group description
sk: Popis skupiny

en: Offset
sk: Ofset

en: Dates
sk: Dátumy

en: exposed
sk: odkrytý

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Asc
sk: Vzostupne
