SimpleAds (2.0.11) - en to sq translation catalogue (26 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Type
sq: Lloji

en: List
sq: Lista

en: Cancel
sq: Anulo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Date
sq: Data

en: Reset
sq: Rifillo

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Update
sq: Rifresko

en: View
sq: Shfaq

en: URL
sq: Adresa URL

en: Timestamp
sq: Data dhe ora

en: Statistics
sq: Statistikat

en: Created
sq: Krijuar

en: Node
sq: Nyjë

en: Active
sq: Aktiv

en: Authored by
sq: Krijuar nga

en: Table
sq: Tabela
