SimpleAds (2.0.11) - en to te translation catalogue (37 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Previous
te: ముందు

en: Next
te: తరువాత

en: value
te: విలువ

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Groups
te: సమూహాలు

en: Group
te: సమూహం

en: Type
te: రకం

en: List
te: జాబితా

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Description
te: వివరణ

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Edit
te: మార్చు

en: Date
te: తేదీ

en: Image
te: బొమ్మ

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Update
te: తాజాకరించు

en: View
te: చూడు

en: URL
te: యూఆరెల్

en: Display
te: చూపు

en: Timestamp
te: కాలముద్ర

en: Statistics
te: గణాంకాలు

en: Created
te: సృష్టితం

en: Date format
te: తేదీ ఆకృతి

en: Group name
te: గుంపు పేరు

en: General
te: సాధారణ

en: Table
te: పట్టిక

en: IP Address
te: ఐపీ చిరునామా

en: Today
te: ఈరోజు

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: Dates
te: తేదీలు

en: - All -
te: - అన్ని -
