SimpleAds (2.0.12) - en to bs translation catalogue (33 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Previous
bs: Prethodni

en: Next
bs: Sljedeći

en: value
bs: vrijednost

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Groups
bs: Grupe

en: Group
bs: Grupa

en: Type
bs: Tip

en: List
bs: Izlistaj

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Description
bs: Opis

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Date
bs: Datum

en: Image
bs: Slika

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Update
bs: Ažuriranje

en: View
bs: Pregled

en: Display
bs: Prikaz

en: Statistics
bs: Statistika

en: Created
bs: Kreiran

en: Node
bs: Nod

en: Active
bs: Aktivan

en: Date format
bs: Format datuma

en: Authored by
bs: Napisao

en: Table
bs: Tabela

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Today
bs: Danas

en: Apply
bs: Primjeni

en: exposed
bs: izložen
