SimpleAds (2.0.12) - en to cs translation catalogue (62 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Previous
cs: Předchozí

en: Next
cs: Další

en: value
cs: hodnota

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Groups
cs: Skupiny

en: Group
cs: Skupina

en: Type
cs: Typ

en: List
cs: Seznam

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Description
cs: Popis

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Edit
cs: Upravit

en: Date
cs: Datum

en: Image
cs: Obrázek

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: Default
cs: Výchozí

en: Insert
cs: Vložit

en: Update
cs: Aktualizovat

en: View
cs: Zobrazit

en: Display
cs: Zobrazit

en: Timestamp
cs: Časové razítko

en: Statistics
cs: Statistiky

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Node
cs: Uzly

en: Active
cs: Aktivní

en: Date format
cs: Formát data

en: Authored by
cs: Autor

en: Start Date
cs: Datum začátku

en: End Date
cs: Datum konce

en: Desc
cs: Sestupně

en: Inactive
cs: Neaktivní

en: Group name
cs: Název skupiny

en: General
cs: Obecné

en: Advertisement
cs: Inzerce

en: Table
cs: Tabulka

en: Clicks
cs: Kliknutí

en: IP Address
cs: IP adresa

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Today
cs: Dnes

en: Days
cs: Dnů

en: Changed
cs: Změněno

en: Charts
cs: Grafy

en: Apply
cs: Použít

en: Values
cs: Hodnoty

en: Offset
cs: Posun

en: Impressions
cs: Imprese

en: Dates
cs: Data

en: - N/A -
cs: - Není k dispozici -

en: exposed
cs: vystavený

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Export as CSV
cs: Export do CSV

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené

en: Advertisements
cs: Inzeráty

en: Responsive
cs: Responzivní

en: grouped
cs: seskupeno
