SimpleAds (2.0.12) - en to lt translation catalogue (55 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Previous
lt: Ankstesnis

en: Next
lt: Kitas

en: value
lt: reikšmė

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Groups
lt: Grupės

en: Group
lt: Grupė

en: Type
lt: Tipas

en: List
lt: Sąrašas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Date
lt: Data

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Default
lt: Numatytasis

en: Update
lt: Atnaujinti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Display
lt: Rodymas

en: Statistics
lt: Statistika

en: Created
lt: Sukurta

en: Node
lt: Mazgas

en: Active
lt: Aktyvus

en: Date format
lt: Datos formatas

en: Group ID
lt: Grupės ID

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: Start Date
lt: Pradžios data

en: Inactive
lt: Neaktyvus

en: Group name
lt: Grupės pavadinimas

en: General
lt: Bendras

en: Advertisement
lt: Reklama

en: Table
lt: Lentelė

en: Loop
lt: Ciklas

en: Clicks
lt: Paspaudimai

en: IP Address
lt: IP Adresas

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Today
lt: Šiandien

en: Days
lt: Dienos

en: Reference
lt: Nuoroda

en: Changed
lt: Pakeista

en: Charts
lt: Grafikai

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Group description
lt: Grupės aprašymas

en: Values
lt: Reikšmės

en: Impressions
lt: Parodymai

en: Dates
lt: Datos

en: - N/A -
lt: - N/D -

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -
