SimpleAds (2.0.12) - en to ta translation catalogue (43 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Previous
ta: முந்தைய

en: Next
ta: அடுத்து

en: value
ta: மதிப்பு

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Groups
ta: குழுமம்

en: Group
ta: குழுமம்

en: Type
ta: வகை

en: List
ta: பட்டியல்

en: Cancel
ta: விலகு

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Edit
ta: மாற்று

en: Date
ta: தேதி

en: Reset
ta: மீளமை

en: Image
ta: படம்

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: Default
ta: இயல்பான

en: Update
ta: புதுப்பிக்க

en: View
ta: பார்

en: Display
ta: காட்சி

en: Timestamp
ta: நேரமுத்திரை

en: Statistics
ta: புள்ளிவிபரங்கள்

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: Node
ta: கணு

en: Active
ta: நடைமுறையிலுள்ளது

en: Date format
ta: தேதி வடிவம்

en: Authored by
ta: எழுத்தாளர்

en: General
ta: பொது

en: Table
ta: அட்டவணை

en: IP Address
ta: ஐபி முகவரி

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Today
ta: இன்று

en: Reference
ta: குறிப்பு

en: Changed
ta: மாற்றப்பட்டது

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: Values
ta: மதிப்பீடுகள்

en: Dates
ta: தேதிகள்

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -
