SimpleAds (2.0.12) - en to ug translation catalogue (33 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Previous
ug: ئالدىنقى

en: Next
ug: كېيىنكى

en: value
ug: قىممىتى

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Groups
ug: گۇرۇپپىلار

en: Type
ug: تىپى

en: List
ug: تىزىملىك

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Description
ug: بايانى

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Image
ug: سۈرەت

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Insert
ug: قىستۇرۇش

en: Update
ug: يڭىلاش

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: URL
ug: ئادرېس

en: Display
ug: كۆرسىتىش

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Date format
ug: ۋاقىت فورماتى

en: Authored by
ug: ئاپتور

en: ,
ug: ،

en: General
ug: ئادەتتىكى

en: Table
ug: جەدۋەل

en: Loop
ug: دەۋرىي

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: Dates
ug: چېسلاسى

en: - All -
ug: ھەممىسى
