SimpleBlog (2.0.0) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Title
cs: Nadpis

en: Content
cs: Obsah

en: Image
cs: Obrázek

en: Help
cs: Nápověda

en: Breadcrumb
cs: Drobečková navigace

en: Add new comment
cs: Přidat komentář

en: Highlighted
cs: Zvýrazněno
