SimpleBlog (8.x-1.2) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Title
sq: Titulli

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Help
sq: Ndihmë

en: User login
sq: Identifikimi i përdoruesit

en: Add new comment
sq: Shto një koment të ri
