SimpleBlog (8.x-1.2) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: Title
te: శీర్షిక

en: Content
te: సారము

en: Image
te: బొమ్మ

en: Help
te: సహాయం

en: User login
te: వాడుకరుల ప్రవేశం

en: Add new comment
te: వ్యాఖ్యానించండి
