SimpleBlog (8.x-1.2) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Title
am: ዓርእስት

en: Content
am: ይዞታ

en: Help
am: እርዳታ

en: User login
am: የተጠቃሚ መግቢያ
