SimpleBlog (8.x-1.2) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Home
bn: নীড়পাতা

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Image
bn: ছবি

en: Help
bn: সহায়তা

en: User login
bn: ব্যবহারকারী প্রবেশ

en: Add new comment
bn: নতুন কমেন্ট যুক্ত করুন
