SimpleBlog (8.x-1.2) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Title
eo: Titolo

en: Content
eo: Enhavo

en: Image
eo: Bildo

en: Help
eo: Helpo

en: User login
eo: Uzanta ensaluto

en: Add new comment
eo: Aldonu novan komenton

en: Banner
eo: Rubando
