SimpleBlog (8.x-1.2) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Title
eu: Izenburua

en: Content
eu: Edukia

en: Image
eu: Irudia

en: Help
eu: Laguntza

en: User login
eu: Saioaren hasiera

en: Add new comment
eu: Gehitu iruzkin berria

en: Highlighted
eu: Nabarmendua
