SimpleBlog (8.x-1.2) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Content
it: Contenuto

en: Image
it: Immagine

en: Help
it: Aiuto

en: Breadcrumb
it: Briciole di pane

en: User login
it: Accesso utente

en: Add new comment
it: Aggiungi un commento

en: Highlighted
it: Evidenziato
