SimpleBlog (8.x-1.2) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Title
ja: タイトル

en: Content
ja: コンテンツ

en: Image
ja: 画像

en: Help
ja: ヘルプ

en: Breadcrumb
ja: パンくず

en: User login
ja: ユーザーログイン

en: Add new comment
ja: コメントを追加

en: Banner
ja: バナー

en: Copyright
ja: 著作権

en: Highlighted
ja: ハイライト
