SimpleBlog (8.x-1.2) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Title
oc: Títol

en: Content
oc: Contengut

en: Image
oc: Imatge

en: Help
oc: Ajuda

en: Breadcrumb
oc: Fial d'Ariana

en: User login
oc: Connexion utilizaire

en: Add new comment
oc: Apondre un comentari

en: Banner
oc: Bandièra

en: Highlighted
oc: Mes en evidéncia
