SimpleBlog (8.x-1.2) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Title
sl: Naslov

en: Content
sl: Vsebine

en: Image
sl: Slika

en: Help
sl: Pomoč

en: User login
sl: Prijava

en: Add new comment
sl: Dodaj nov komentar
