SimpleMDE Markdown Editor (8.x-1.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Quote
cs: Citace

en: Custom
cs: Vlastní

en: Heading
cs: Záhlaví

en: Code
cs: Kód

en: About
cs: Popis

en: Insert Image
cs: Vložit obrázek

en: Available buttons
cs: Dostupná tlačítka
