SimpleMDE Markdown Editor (8.x-1.0-alpha2) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Quote
ja: 料金

en: Custom
ja: カスタム

en: Heading
ja: 見出し1

en: Code
ja: コード

en: About
ja: アバウト

en: Insert Image
ja: 画像を挿入

en: Available buttons
ja: 利用可能なボタン
