SimpleMDE Markdown Editor (8.x-1.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Quote
sv: Citera

en: Custom
sv: Anpassad

en: Heading
sv: Rubrik

en: Code
sv: Kod

en: About
sv: Om

en: Insert Image
sv: Infoga bild

en: Available buttons
sv: Tillgängliga knappar
