SimpleMDE Markdown Editor (8.x-1.0-alpha2) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Heading
th: หมวดหมู่

en: Code
th: รหัส

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Insert Image
th: แทรกรูปภาพ

en: Available buttons
th: ปุ่มที่พร้อมใช้งาน
