SimpleMDE Markdown Editor (8.x-1.0-alpha2) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Quote
ug: نەقىل

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Code
ug: كود

en: About
ug: ھەققىدە

en: Insert Image
ug: سۈرەت قىستۇرۇش
