SimpleMDE Markdown Editor (8.x-1.0-alpha3) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Quote
da: Tilbud

en: Custom
da: Tilpasset

en: Heading
da: Overskrift

en: Code
da: Kode

en: About
da: Om

en: Insert Image
da: Indsæt billede

en: Available buttons
da: TIlgængelige knapper
