SimpleMDE Markdown Editor (8.x-1.0-alpha3) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Quote
de: Zitat

en: Custom
de: Benutzerdefiniert

en: Heading
de: Überschrift

en: About
de: Über

en: Insert Image
de: Bild einfügen

en: Spellchecker
de: Rechtschreibprüfung

en: Available buttons
de: Verfügbare Buttons

en: Toggle Preview
de: Vorschau anzeigen/ausblenden
