SimpleMDE Markdown Editor (8.x-1.0-alpha3) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Quote
pt: Cotação

en: Custom
pt: Personalizado

en: Heading
pt: Cabeçalho

en: Code
pt: Código

en: About
pt: Sobre

en: Insert Image
pt: Inserir imagem

en: Available buttons
pt: Botões disponíveis
