SimpleMDE Markdown Editor (8.x-1.0-alpha3) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Quote
ro: Citat

en: Custom
ro: Personalizat

en: Code
ro: Cod

en: About
ro: Despre

en: Insert Image
ro: Inserează Imagine

en: Available buttons
ro: Butoane disponibile
