SimpleMDE Markdown Editor (8.x-1.0-alpha4) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Quote
el: Παράθεση

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Heading
el: Επικεφαλίδα

en: Code
el: Κωδικός

en: About
el: Περί

en: Insert Image
el: Εισαγωγή εικόνας

en: Spellchecker
el: Ορθογράφος

en: Available buttons
el: Διαθέσιμα κουμπιά
