SimpleMDE Markdown Editor (8.x-1.0-alpha4) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Heading
hi: शीर्षक

en: Code
hi: कोड

en: About
hi: के बारे में

en: Insert Image
hi: चित्र डालें
