SimpleMDE Markdown Editor (8.x-1.0-alpha4) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Custom
id: Tersuai

en: Heading
id: Judul

en: Code
id: Kode

en: About
id: Tentang

en: Insert Image
id: Sisipkan Gambar

en: Available buttons
id: Tombol yang tersedia
