SimpleMDE Markdown Editor (8.x-1.0-alpha4) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Quote
nl: Citaat

en: Custom
nl: Aangepast

en: Heading
nl: Koptekst

en: About
nl: Over

en: Insert Image
nl: Afbeelding invoegen

en: Available buttons
nl: Beschikbare knoppen
