SimpleMDE Markdown Editor (8.x-1.0-alpha4) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Quote
ta: மேற்கோள் காட்டு

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Heading
ta: தலைப்பு

en: Code
ta: நிரல்

en: About
ta: பற்றி

en: Insert Image
ta: படத்தை நுழைக்க
