SimpleMDE Markdown Editor (8.x-1.0-alpha4) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Quote
tr: Alıntı

en: Custom
tr: Özel

en: Heading
tr: Başlık

en: Code
tr: Kod

en: About
tr: Hakkında

en: Insert Image
tr: Görsel Girin

en: Available buttons
tr: Kullanılabilir düğmeler
