SimpleMDE Markdown Editor (8.x-1.0-alpha4) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Heading
vi: Tiêu đề

en: Code
vi: Mã

en: About
vi: Giới thiệu

en: Insert Image
vi: Chèn ảnh
