SimpleMDE Markdown Editor (8.x-1.0-alpha5) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Heading
ca: Capçalera

en: Code
ca: Codi

en: About
ca: Detalls

en: Insert Image
ca: Insereix imatge

en: Available buttons
ca: Botons disponibles
