SimpleMDE Markdown Editor (8.x-1.0-alpha5) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Quote
es: Cotización

en: Custom
es: Personalizado

en: Heading
es: Encabezado

en: Code
es: Código

en: About
es: Acerca de

en: Insert Image
es: Añadir imagen

en: Available buttons
es: Botones disponibles
