Simplenews (8.x-2.0-alpha2) - en to et translation catalogue (112 entries)

en: Body
et: Sisu

en: Status
et: Olek

en: E-mail
et: E-post

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Content
et: Sisu

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Subscribers
et: Tellijad

en: List
et: Nimekiri

en: Subject
et: Teema

en: Subscribe
et: Liitu meie uudiskirjaga!

en: Unsubscribe
et: Tühista tellimus

en: Description
et: Kirjeldus

en: Language
et: Keel

en: Email settings
et: E-posti seaded

en: Priority
et: Tähtsus

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Edit
et: Muuda

en: Reset
et: Tühista

en: None
et: Puudub

en: Message
et: Teade

en: - None -
et: - Puudub -

en: Single
et: Üksik

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Export
et: Ekspordi

en: Node ID
et: Postituse ID

en: Changes
et: Muudatused

en: Save
et: Salvesta

en: Default
et: Vaikimisi

en: Update
et: Uuenda

en: High
et: Tugev

en: Low
et: Nõrk

en: Format
et: Vorming

en: Updated
et: Uuendatud

en: Timestamp
et: Kuupäev ja aeg

en: Subscriptions
et: Tellimused

en: Mail
et: E-post

en: User
et: Kasutaja

en: Email
et: E-kiri

en: Error
et: Viga

en: Created
et: Loodud

en: Node
et: Postitus

en: Active
et: Aktiivne

en: Add content
et: Lisa sisu

en: Block
et: Plokk

en: Page
et: Lehekülg

en: 1 day | @count days
et[0]: 1 päev
et[1]: @count päeva

en: Always
et: Alati

en: Never
et: Mitte kunagi

en: Recipients
et: Saajad

en: Published
et: Avaldatud

en: Normal
et: Tavaline

en: Unlimited
et: Piiramatu

en: Send
et: Saada

en: Desc
et: Kahanev

en: Configuration
et: Seadistus

en: Role
et: Roll

en: First name
et: Eesnimi

en: Last name
et: Perekonnanimi

en: Plain
et: Tavaline

en: City
et: Linn

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Hidden
et: Peidetud

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: ‹ previous
et: ‹ eelmine

en: next ›
et: järgmine ›

en: Source
et: Allikas

en: Replacement patterns
et: Asendusmustrid

en: Select list
et: Valikvastustega nimekiri

en: Configure permissions
et: Ligipääsuõiguste seadistamine

en: Default value
et: Vaikimisi väärtus

en: Apply
et: Rakenda

en: Debug
et: Siluma

en: « first
et: « esimene

en: last »
et: viimane »

en: Newsletter
et: Uudiskiri

en: Newsletters
et: Uudiskirjad

en: Confirm newsletter subscriptions
et: Kinnita uudiskirja tellimused

en: Manage subscriptions
et: Halda tellimusi

en: Subscriptions for %mail
et: Tellimused aadressile %mail

en: Manage your newsletter subscriptions
et: Muuda oma uudiskirja tellimust

en: The newsletter subscriptions for %mail have been updated.
et: Uudsikirja tellimused aadressi %mail kohta on uuendatud

en: You will receive a confirmation e-mail shortly containing further instructions on how to complete your subscription.
et: Täname! Teile saadeti tellimuse aktiveerimise e-mail.

en: 1 week | @count weeks
et[0]: 1 nädal
et[1]: @count nädalat

en: Offset
et: Nihe

en: Account
et: Konto

en: Data
et: Andmed

en: Text to display
et: Kuvatav tekst

en: User account
et: Kasutajakonto

en: Site default language
et: Saidi vaikimisi keel

en: You have been subscribed.
et: Sa oled nüüd tellijate nimekirjas.

en: You have been unsubscribed.
et: Sinu tellimus on tühistatud.

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Machine-readable name
et: Masinloetav nimetus

en: Preferred language
et: Eelistatud keel

en: New users
et: Uued kasutajad

en: User language
et: Kasutaja keel

en: Operations links
et: Toimingute lingid

en: Your newsletter subscriptions have been updated.
et: Sinu uudiskirja tellimused on uuendatud.

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: @name field is required.
et: Väli @name on kohustuslik

en: Administer newsletters
et: Uudiskirjade haldamine

en: Your newsletter subscriptions
et: Uudiskirja tellimine

en: Check the newsletters you want to subscribe to. Uncheck the ones you want to unsubscribe from.
et: Soovin saada oma meiliaadressile teateid allmärgitud rubriikidesse lisandunud uute materjalide kohta:

en: Type of item to reference
et: Viidatava elemendi tüüp

en: Reference method
et: Viitamise meetod

en: Sends the message as plain text, using PHP's native mail() function.
et: Saadab sõnumi tavatekstina kasutades PHP mail() funktsiooni.

en: Reference method settings
et: Viite meetodi seaded
