Simplenews Mailjet Subscriptions (8.x-1.0) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Delete
eo: Forigu

en: Edit
eo: Redaktu

en: None
eo: Neniu

en: Mail
eo: Retpoŝto
