Simplenews Mailjet Subscriptions (8.x-1.0) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Title
is: Titill

en: Delete
is: Eyða

en: Edit
is: Breyta

en: None
is: Engin

en: Mail
is: Póstur

en: API Key
is: API Lykill
