Simplenews Mailjet Subscriptions (8.x-1.0) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: None
ml: ഇല്ല

en: Mail
ml: മെയിൽ
