Simplenews Mailjet Subscriptions (8.x-1.1) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Edit
ca: Edita

en: None
ca: Cap

en: Mail
ca: Correu

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?
