Simplenews Mailjet Subscriptions (8.x-1.1) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Delete
cy: Dileu

en: Edit
cy: Golygu

en: None
cy: Dim

en: Secret Key
cy: Allwedd Cyfrinachol
