Simplenews Mailjet Subscriptions (8.x-1.1) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: None
gu: એકે નહિ

en: Mail
gu: મેઇલ
