Simplenews Mailjet Subscriptions (8.x-1.1) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Delete
ja: 削除

en: Edit
ja: 編集

en: None
ja: なし

en: Mail
ja: メール

en: Are you sure you want to delete %name?
ja: %name を削除してもよろしいですか？
