Simplenews Mailjet Subscriptions (8.x-1.1) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: None
lt: Joks

en: Mail
lt: Paštas

en: API Key
lt: API raktas

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: List ID
lt: Sąrašo ID
