Simplenews Mailjet Subscriptions (8.x-1.1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Delete
lv: Dzēst

en: Edit
lv: Labot

en: None
lv: Nav

en: Mail
lv: Pasts

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?
