Simplenews Mailjet Subscriptions (8.x-1.1) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Delete
pl: Usuń

en: Edit
pl: Edytuj

en: None
pl: Brak

en: Mail
pl: Poczta

en: API Key
pl: Klucz API

en: Are you sure you want to delete %name?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %name?
