Simplenews Mailjet Subscriptions (8.x-1.1) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Delete
ru: Удалить

en: Edit
ru: Редактировать

en: None
ru: Нет

en: Mail
ru: Почта

en: API Key
ru: Ключ API

en: Are you sure you want to delete %name?
ru: Вы уверены, что хотите удалить %name?

en: Secret Key
ru: Секретный ключ

en: List ID
ru: Номер списка
